Thursday, November 25, 2010

This is new age. This is new fuckshion. Millionaires: Party Like A Millionaire



- Z tego całego syfu bierem tylko Pixie Osbourne. Reszta do klopa i na klucz.
- Szefowo. A gdzie Kesha? Przecie spiewa - to charytatywnie ona tutaj czy co?

No comments:

Post a Comment