Friday, March 25, 2011

sms

Szefowa uszkodziła prawom rękę i jest niesprawna prawobocznie. Dzisiaj będzie USGowana i prześwietlana oraz zawijana w bandaża i inne takie więc klepać nosem nie da rady. Miłego weekendu. Uszanowania Matulek Lulia - Asystentak Redakcji Osobista

No comments:

Post a Comment