Friday, March 25, 2011
sms
Szefowa uszkodziła prawom rękę i jest niesprawna prawobocznie. Dzisiaj będzie USGowana i prześwietlana oraz zawijana w bandaża i inne takie więc klepać nosem nie da rady. Miłego weekendu. Uszanowania Matulek Lulia - Asystentak Redakcji Osobista
Labels:
sms
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment