Wednesday, December 6, 2006

Happy December 6 from NonSt Boss!



- Wurwa. Albo nas zamkną albo "nas" zamkną. Mamy w zadzie.
Puściliśmy dzisiaj linka na stronie domowej i myspace .
Zobaczymy.
Najwyżej będziem zwiewać. Znowu.
PODOBA NAM SIĘ! BANITOM BYĆ.

WTEDY SZEFOWA NA ZAWSZE BĘDZIE NOSIĆ BRODĘ.

No comments:

Post a Comment