Monday, June 2, 2008

Tja... Z tem tupetem to ona ma normalnie problem. Z tem tupetem.


I już 23 maja dała zarobić prasie. Jeszcze trochę i zrobim symilar z Ochódzkim.

No comments:

Post a Comment