Wednesday, December 8, 2010

Aaaaaaa! :P Leżym wurwa :P



- Szefowa tera musi jakieś hujku stworzyć.
- Włos powiał na wietrze. Wykruszył siem Loton. Ja pieprzę.
- Na Paniom Kierowniczkie zawsze mozna liczyć :')

No comments:

Post a Comment