Tuesday, December 7, 2010

We love your eyes girl.



- Pani Kierowniczko. To creepy jest.
- Creepy to ja mam w płucu. Nie nerw mję bo mję tu trzeba sa-mo-po-czu-cie poprawiać. Nożem tyż można.
- Może pójdę wydłubać nos jednej z Olsen? Szefowa zawsze chciała mieć japiergolęjakbymmiałamniejszegokulfona?

No comments:

Post a Comment